Haugpølse skivet 150g
1.200 kg
Varenummer: 5000000012 | EPD-nummer: 2315513 | GTIN: 07037204198830
Varenummer: 5000000012
EPD-nummer: 2315513
GTIN: 07037204198830
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Gilde
VAREMERKE: Gilde
3685 produkter i databasen
Ingredienser
Til 100 g ferdigvare er anvendt 136 g kjøttråvare av storfe og får. Hjerte av storfe, blod (svin), salt, svisker, krydder, hvitløk, konserveringsmiddel E250, antioksidant E301, startkultur. Røkt med bøkeflis
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 675 kJ/ 404 kcal |
| Fett | 35,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 16,00 g |
| Karbohydrat | 1,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,10 g |
| Protein | 20,00 g |
| Salt | 4,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 5000000012 |
| EPD-nummer | 2315513 |
| GTIN | 07037204198830 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.04.2026 |
| Oppdatert dato | 21.05.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 195 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















