Kalverullade skivet
0.500 kg
Varenummer: 5000000990 | EPD-nummer: 662718 | GTIN: 02301311400007
Varenummer: 5000000990
EPD-nummer: 662718
GTIN: 02301311400007
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Gilde
VAREMERKE: Gilde
3685 produkter i databasen
Ingredienser
Kjøtt av kalv og svin (66 %), vann, potetmel, salt, konserveringsmiddel E261, E326, E250, løk, krydder, dekstrose (mais), stabilisator E450, E451, antioksidant E315, E316.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 855 kJ/ 205 kcal |
| Fett | 14,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,50 g |
| Karbohydrat | 6,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,20 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 5000000990 |
| EPD-nummer | 662718 |
| GTIN | 02301311400007 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.04.2026 |
| Oppdatert dato | 16.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 35 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















