Spareribs M/Bbq-Saus Pk
750 GRM
Varenummer: 469024 | EPD-nummer: 2304004 | GTIN: 02001122100003
Varenummer: 469024
EPD-nummer: 2304004
GTIN: 02001122100003
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Gilde
VAREMERKE: Gilde
3223 produkter i databasen
Ingredienser
Til 100 g ferdigvare er det anvendt 115 g kambein av svin, salt, sukker, krydder, løk, hvitløk, paprika, sennep, epleeddik, røykaroma. BBQ saus (60 g saus i posen). Ingredienser: vann, sukker, tomat, hvitvinseddik/SO2, eplejuice, limesaft/SO2, salt, pap
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 360 kJ/ 328 kcal |
| Fett | 26,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,80 g |
| - Enumettede fettsyrer | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 3,60 g |
| Karbohydrat | 1,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,80 g |
| Protein | 22,00 g |
| Salt | 1,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 469024 |
| EPD-nummer | 2304004 |
| GTIN | 02001122100003 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 03.03.2026 |
| Oppdatert dato | 03.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 36 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 20 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















