Crème Rosso
64 g
Fløteis og Sorbet
Varenummer: 1232 | EPD-nummer: 6583488 | GTIN: 07041011232113
Varenummer: 1232
EPD-nummer: 6583488
GTIN: 07041011232113
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
193 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, skummetmelk, sukker, bringebærjuice** (17%), kremfløte (11%), jordbærjuice** (5,4%), ripsjuice** (3,2%), glukose, bringebærpurè (2,9%), skummetmelkpulver, stabilisator (guarkjernemel, pektin, cellulosegummi, johannesbrødkjernemel), emulgator (mono- og diglyserider av fettsyrer), fargestoff (rødbetfarge), naturlige aromaer, surhetsregulerende middel (sitronsyre), sort gulrotjuice**, vaniljekorn.
** fra konsentrat.
Kan inneholde spor av nøtter og peanøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel, Pekannøtter, Pistasjnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 615 kJ/ 146 kcal |
| Fett | 4,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,90 g |
| Karbohydrat | 24,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 24,00 g |
| Protein | 1,70 g |
| Salt | 0,06 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Smakstilsatte iser, iskrem eller iskremdesserter |
| Varenummer | 1232 |
| EPD-nummer | 6583488 |
| GTIN | 07041011232113 |
| GTIN2 | 7041011232335 |
| GTIN3 | 07041011232663 |
| Opprettet dato | 23.12.2024 |
| Oppdatert dato | 27.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















