Festmix
896 g
FRISKIS APPELSIN/JORDBÆR: Fruktis SANDWICH: Fløteis SOMMERIS APPELSIN: Sorbet ISABELLA SINGLE: Fløteis
Varenummer: 3107 | EPD-nummer: 6632772 | GTIN: 07041013107112
Varenummer: 3107
EPD-nummer: 6632772
GTIN: 07041013107112
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
179 produkter i databasen
Ingredienser
FRISKIS APPELSIN/JORDBÆR
Vann, sukker, jordbærjuice fra konsentrat (6,2%), appelsinjuice fra konsentrat (4,6%), eplejuice fra konsentrat (3,7%), kokosolje, skummetmelkpulver, rapsolje, kakao*, surhetsregulerende middel (sitronsyre, E296), stabilisator (E412, E410), emulgator (E471, solsikkelecitin), sort gulrotjuicekonsentrat, aromaer, fargestoff (E100, E163, E160a), antioksidant (E300).
Kan inneholde spor av soya, nøtter og peanøtter.
*Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
SANDWICHSkummetmelk, hvetemel, sukker, kremfløte (15%), glukose, skummetmelkpulver, kokosolje, solsikke- eller rapsolje (1,6%), laktose, fettredusert kakao*, emulgator (E471, lecitin), aromaer, hevemiddel (E503, E500), melkeproteiner, salt, stabilisator (E466), fargestoff (E150d, E160b(ii), E150a).
Kan inneholde spor av eggeplomme, soya, nøtter og peanøtter.
*Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
SOMMERIS APPELSIN
Vann, sukker, appelsinjuice fra konsentrat (15%), kokosolje, skummetmelkpulver, rapsolje, kakao*, stabilisator (oksegelatin, E410, E412, E466), surhetsregulerende middel (E296, sitronsyre), fargestoff (E100, E162, E160a), emulgator (E476, solsikkelecitin), melkeprotein, antioksidant (E300), aromaer.
Kan inneholde spor av soya, nøtter og peanøtter.
*Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
ISABELLA SINGLE
Skummetmelk, kremfløte (20%), sukker, kokosolje, skummetmelkpulver, glukose, laktose, rapsolje, kakao*, emulgator (E471, solsikkelecitin), melkeproteiner, aromaer, stabilisator (E466), fargestoff (E160b(ii)).
Kan inneholde spor av soya, nøtter og peanøtter.
*Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter), Soya, Peanøtter og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 224 kJ/ 291 kcal |
| Fett | 10,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,10 g |
| Karbohydrat | 43,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,80 g |
| Protein | 5,00 g |
| Salt | 0,09 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Smakstilsatte iser, iskrem eller iskremdesserter |
| Varenummer | 3107 |
| EPD-nummer | 6632772 |
| GTIN | 07041013107112 |
| GTIN2 | 07041013107334 |
| GTIN3 | 07041013107662 |
| Opprettet dato | 27.12.2024 |
| Oppdatert dato | 27.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















