Japp Kuleis
2795 g
Fløteis
Varenummer: 7120 | EPD-nummer: 6161533 | GTIN: 07041017120117
Varenummer: 7120
EPD-nummer: 6161533
GTIN: 07041017120117
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
193 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, kremfløte (23%), sukker, invertsukker, glukose, sukret kondensert melk, fettredusert kakao, vann, kokosolje, smør, eggeplomme, maltekstrakt (fra bygg), skummetmelkpulver, stabilisator (E460, E466, E407), emulgator (E471, soyalecitin), aromaer, fargestoff (E150d (karamell), E160b(ii)), melkefett, salt.
Kan inneholde spor av nøtter og peanøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 001 kJ/ 239 kcal |
| Fett | 12,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,40 g |
| Karbohydrat | 26,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 26,50 g |
| Protein | 4,60 g |
| Salt | 0,18 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 7120 |
| EPD-nummer | 6161533 |
| GTIN | 07041017120117 |
| GTIN2 | 07041017120339 |
| GTIN3 | 07041017120667 |
| Opprettet dato | 26.03.2024 |
| Oppdatert dato | 26.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















