Krone-is Jordbær 6 stk
438 g
Fløteis
Varenummer: 3406 | EPD-nummer: 6120265 | GTIN: 07041013406116
Varenummer: 3406
EPD-nummer: 6120265
GTIN: 07041013406116
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
179 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, sukker, kremfløte (15%), hvetemel, jordbær (8,0%), kokosolje, skummetmelkpulver, glukose, vann, laktose, kakao*, emulgator (E471, solsikkelecitin), stabilisator (E440, E466, E412, E407), melkeproteiner, aroma, salt, fargestoff (E150d, E160b(ii)), surhetsregulerende middel (sitronsyre).
Kan inneholde spor av soya, nøtter og peanøtter.
*Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter), Soya og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 102 kJ/ 263 kcal |
| Fett | 11,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,50 g |
| Karbohydrat | 36,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 28,50 g |
| Protein | 3,50 g |
| Salt | 0,18 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3406 |
| EPD-nummer | 6120265 |
| GTIN | 07041013406116 |
| GTIN2 | 07041013406338 |
| GTIN3 | 07041013406666 |
| Opprettet dato | 22.03.2024 |
| Oppdatert dato | 24.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















