Kroneis Hipp hurra 10 stk
726 g
Fløteis
Varenummer: 3409 | EPD-nummer: 6636260 | GTIN: 07041013409117
Varenummer: 3409
EPD-nummer: 6636260
GTIN: 07041013409117
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
179 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, sukker, kremfløte (16%), hvetemel, kokosolje, glukose, skummetmelkpulver, jordbærjuice fra konsentrat (2,9%), vann, kakao*, laktose, emulgator (E471, solsikkelecitin), rapsolje, melkeproteiner, stivelse, stabilisator (E466), salt, fargestoff (E162, E150d, E160b(ii)), aromaer, surhetsregulerende middel (sitronsyre).
Kan inneholde spor av soya, nøtter og peanøtter.
*Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter), Soya og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 252 kJ/ 299 kcal |
| Fett | 15,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,80 g |
| Karbohydrat | 36,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 28,10 g |
| Protein | 3,90 g |
| Salt | 0,21 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3409 |
| EPD-nummer | 6636260 |
| GTIN | 07041013409117 |
| GTIN2 | 07041013409339 |
| GTIN3 | 07041013409667 |
| Opprettet dato | 10.03.2025 |
| Oppdatert dato | 10.03.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















