Oreo småis
60 g
Fløteis
Varenummer: 1013 | EPD-nummer: 6583298 | GTIN: 07041011013118
Varenummer: 1013
EPD-nummer: 6583298
GTIN: 07041011013118
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
179 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, sukker, kokosolje, kremfløte (13%), hvetemel, rapsolje, skummetmelkpulver, palmeolje, glukose, hvetestivelse, fettredusert kakao, laktose, emulgator (E471, solsikkelecitin, soyalecitin), melkeproteiner, salt, aromaer, stabilisator (E466), glukose-fruktose sirup, fargestoff (E153, E160b(ii)), hevemiddel (E501, E503, E500). Kan inneholde spor av nøtter og peanøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 645 kJ/ 395 kcal |
| Fett | 27,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 19,80 g |
| Karbohydrat | 33,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 28,10 g |
| Protein | 3,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Smakstilsatte iser, iskrem eller iskremdesserter |
| Varenummer | 1013 |
| EPD-nummer | 6583298 |
| GTIN | 07041011013118 |
| GTIN2 | 07041011013330 |
| GTIN3 | 07041011013668 |
| Opprettet dato | 23.12.2024 |
| Oppdatert dato | 27.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















