Premium Kirsebær
521 g
Fløteis.
Varenummer: 5302 | EPD-nummer: 6744528 | GTIN: 07041015302119
Varenummer: 5302
EPD-nummer: 6744528
GTIN: 07041015302119
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
193 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, kremfløte (26%), sukker, kirsebærpurè (5,6%), skummetmelkpulver, glukose, kirsebærjuicekonsentrat (2%), vann, kokosolje, eggeplomme, fettredusert kakao*, stabilisator (guarkjernemel, pektin), aromaer (naturlig kirsebær, naturlig vanilje), kakaomasse*, sitronjuicekonsentrat (0,1%), vaniljeekstrakt, melkefett, emulgator (lecitin). Kan inneholde spor av peanøtter, soya og nøtter. *Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel, Pekannøtter, Pistasjnøtter), Peanøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 982 kJ/ 235 kcal |
| Fett | 12,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,90 g |
| Karbohydrat | 28,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 28,00 g |
| Protein | 3,80 g |
| Salt | 0,11 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 5302 |
| EPD-nummer | 6744528 |
| GTIN | 07041015302119 |
| GTIN2 | 07041015302331 |
| GTIN3 | 07041015302669 |
| Opprettet dato | 29.04.2026 |
| Oppdatert dato | 04.05.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















