Rosso Kuleis
2990 g
Fløteis og sorbet
Varenummer: 7127 | EPD-nummer: 6824197 | GTIN: 07041017127116
Varenummer: 7127
EPD-nummer: 6824197
GTIN: 07041017127116
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
179 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, skummetmelk, sukker, kremfløte (13%), bringebærjuice fra konsentrat (13%), ripsjuice fra konsentrat (7,0%), invertsukker, skummetmelkpulver, dekstrose, glukose, fargestoff (E162, E160b(ii)), stabilisator (E460, E412, E466, E410), eggeplomme, emulgator (E471), vaniljeekstrakt, surhetsregulerende middel (sitronsyre), aroma.
Kan inneholde spor av nøtter og peanøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel, Pekannøtter, Pistasjnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 663 kJ/ 157 kcal |
| Fett | 5,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,50 g |
| Karbohydrat | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 24,00 g |
| Protein | 2,10 g |
| Salt | 0,06 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferdigdesserter |
| Varenummer | 7127 |
| EPD-nummer | 6824197 |
| GTIN | 07041017127116 |
| GTIN2 | 07041017127338 |
| GTIN3 | 07041017127666 |
| Opprettet dato | 02.02.2026 |
| Oppdatert dato | 02.02.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















