Sørlandsis Krokan
1000 g
Fløteis
Varenummer: 5012 | EPD-nummer: 6336663 | GTIN: 07041015012117
Varenummer: 5012
EPD-nummer: 6336663
GTIN: 07041015012117
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
193 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, kremfløte (21%), sukker, skummetmelkpulver, glukose, invertsukker, laktose, mandler (0,5%), emulgator (E471), melkeproteiner, stabilisator (E466), aroma, fargestoff (E160b(ii)).
Kan inneholde spor av andre nøtter og peanøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Hasselnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 839 kJ/ 200 kcal |
| Fett | 8,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,60 g |
| Karbohydrat | 26,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 26,50 g |
| Protein | 3,70 g |
| Salt | 0,13 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 5012 |
| EPD-nummer | 6336663 |
| GTIN | 07041015012117 |
| GTIN2 | 07041015012339 |
| GTIN3 | 07041015012667 |
| Opprettet dato | 04.04.2024 |
| Oppdatert dato | 26.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















