Yoghurt Mango-Pasjon Kuleis
2880 g
Yoghurtis
Varenummer: 7128 | EPD-nummer: 6824213 | GTIN: 07041017128113
Varenummer: 7128
EPD-nummer: 6824213
GTIN: 07041017128113
PRODUSENT: Hennig-Olsen IS AS
VAREMERKE: Hennig-Olsen Is
179 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, kremfløte (18%), sukker, yoghurt naturell (9,0%), invertsukker, skummetmelkpulver, vann, glukose, mangojuice fra konsentrat (1,1%), pasjonsfruktjuice fra konsentrat (0,6%), emulgator (E471), stabilisator (E466, E440), surhetsregulerende middel (sitronsyre), naturlige aromaer (vanilje og mango), fargestoff (E161b, E160b(ii), vaniljekorn.
Kan inneholde spor av nøtter og peanøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 775 kJ/ 185 kcal |
| Fett | 7,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,10 g |
| Karbohydrat | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,00 g |
| Protein | 3,80 g |
| Salt | 0,13 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferdigdesserter |
| Varenummer | 7128 |
| EPD-nummer | 6824213 |
| GTIN | 07041017128113 |
| GTIN2 | 07041017128335 |
| GTIN3 | 07041017128663 |
| Opprettet dato | 02.02.2026 |
| Oppdatert dato | 02.02.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















