Easy bagel, sekk 15 kg
Miks i pulverform til fremstilling av bagels.
Varenummer: 12328 | EPD-nummer: | GTIN: 05410687504893
Varenummer: 12328
EPD-nummer:
GTIN: 05410687504893
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, maltmel (HVETE, BYGG), salt, HVETEMEL, inaktivert tørrgjær, emulgator (E 472e), vegetabilsk olje (raps), antioksidant (E 300), enzym
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Havre, Rug, Spelt), Egg, Melk, Sesamfrø og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 239,80 g/ 293,20 g |
| Fett | 2,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,10 g |
| - Enumettede fettsyrer | 0,80 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 58,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 31,30 g |
| - Stivelse | 26,90 g |
| Kostfiber | 5,80 g |
| Protein | 5,40 g |
| Salt | 21,63 g |
| Natrium | 8,65 g |
| Vann | 3,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 12328 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 05410687504893 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 23.05.2019 |
| Oppdatert dato | 09.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 24 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















