FRØBLANDING
3000000 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 4262960 | GTIN: 07072130008211
Varenummer:
EPD-nummer: 4262960
GTIN: 07072130008211
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: IDUN
396 produkter i databasen
Ingredienser
Sesamfrø, linfrø, havregryn, hirse, solsikkefrø, boghvete.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 163 kJ/ 517 kcal |
| Fett | 26,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,50 g |
| - Enumettede fettsyrer | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 9,90 g |
| Karbohydrat | 34,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,20 g |
| Kostfiber | 12,00 g |
| Protein | 17,50 g |
| Salt | 0,70 g |
| Natrium | 0,09 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 4262960 |
| GTIN | 07072130008211 |
| GTIN2 | 07072130008280 |
| GTIN3 | 07072130008358 |
| Opprettet dato | 10.02.2015 |
| Oppdatert dato | 13.09.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















