Havremelk, Naturli Oats for Coffee 1L, 8 stk
8,00 stk
Varenummer: 359581 | EPD-nummer: | GTIN: 05701977601003
Varenummer: 359581
EPD-nummer:
GTIN: 05701977601003
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Bako
17 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, HAVRE (15%), rapsolje, surhetsregulerende middel (trikalsiumfosfat, kalsiumkarbonat), havsalt vitamin D, vitamin B2 (riboflavin) vitamin B12
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 264 kJ/ 63 kcal |
| Fett | 3,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| - Enumettede fettsyrer | 1,70 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,80 g |
| Karbohydrat | 6,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,60 g |
| Kostfiber | 0,70 g |
| Protein | 1,10 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 359581 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 05701977601003 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.11.2021 |
| Oppdatert dato | 20.09.2022 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 240 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















