Idun Bringebærmasse BF, spann 9 kg
Stabil og bakefast bringebærmasse egnet til all type bakst. Inneholder 30 % bringebær. Rik og fyldig smak av bringebær, med grov, men samtidig kremete konsistens.
Varenummer: 25221 | EPD-nummer: 5395918 | GTIN: 07072130037624
Varenummer: 25221
EPD-nummer: 5395918
GTIN: 07072130037624
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, bringebær (30%), vann, fortykningsmiddel (E401, E440), modifisert maisstivelse (E1422), surhetsregulerende middel (E330,), konserveringsmiddel (E202)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 882,00 g/ 208,00 g |
| Fett | 0,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 50,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 49,60 g |
| Kostfiber | 1,70 g |
| Protein | 0,30 g |
| Salt | 0,00 g |
| Vann | 47,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 25221 |
| EPD-nummer | 5395918 |
| GTIN | 07072130037624 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 05.07.2019 |
| Oppdatert dato | 09.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















