Idun Favorit kanelsmak, spann 12 kg
Kanelfyll klar for bruk. Fyllet er bake og frysestabil. Kan brukes som fylling i søte og myke bakeriprodukter.
Varenummer: 16101 | EPD-nummer: 2192441 | GTIN: 07038088161019
Varenummer: 16101
EPD-nummer: 2192441
GTIN: 07038088161019
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vann, aprikoskjerner, modifisert HVETESTIVELSE (E1414), HVETESTIVELSE, kanel (2 %), HVETEMEL, maismel, glukosesirup, konserveringsmiddel (E202), maisstivelse, farge (E150c), salt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 135,00 g/ 271,00 g |
| Fett | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,70 g |
| - Enumettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 59,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 49,40 g |
| Kostfiber | 0,10 g |
| Protein | 1,60 g |
| Salt | 0,04 g |
| Natrium | 0,01 g |
| Vann | 30,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 16101 |
| EPD-nummer | 2192441 |
| GTIN | 07038088161019 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.02.2015 |
| Oppdatert dato | 09.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 7 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 150 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















