Idun Kakao mørk 22-24%, boks 2,5 kilo
Kakaopulver som er dyp mørk i fargen og inneholder 22-24 % fett.
Varenummer: 42318 | EPD-nummer: 5834965 | GTIN: 07072130061896
Varenummer: 42318
EPD-nummer: 5834965
GTIN: 07072130061896
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Kakaopulver
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 590,00 g/ 380,00 g |
| Fett | 22,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 13,60 g |
| - Enumettede fettsyrer | 13,60 g |
| Karbohydrat | 8,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,60 g |
| - Stivelse | 8,10 g |
| Kostfiber | 27,10 g |
| Protein | 19,40 g |
| Salt | 0,08 g |
| Natrium | 0,03 g |
| Vann | 6,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 42318 |
| EPD-nummer | 5834965 |
| GTIN | 07072130061896 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 21.04.2021 |
| Oppdatert dato | 27.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 12 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















