Idun Olivenolje Pomace PET, kanne 5 l
5,00 l
Varenummer: 18458 | EPD-nummer: | GTIN: 07072130017022
Varenummer: 18458
EPD-nummer:
GTIN: 07072130017022
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Raffinert pomace olivenolje (95%), ekstra virgin olivenolje (5%)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 3 700 kJ/ 900 kcal |
| Fett | 100,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 15,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 75,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | Spania |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 18458 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07072130017022 |
| GTIN2 | 07072130059558 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.07.2019 |
| Oppdatert dato | 21.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















