Idun Sempett kaldrørt vaniljekrem, sekk 12,5 kg
Pulver til fremstilling av kaldrørt vaniljekrem. Tilsettes kun vann og piskes opp. Vaniljekremen er fryse/tine og stekestabil.
Varenummer: 21035 | EPD-nummer: 5398029 | GTIN: 07072130036672
Varenummer: 21035
EPD-nummer: 5398029
GTIN: 07072130036672
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, SKUMMETMELKPULVER, modifisert potetstivelse (E 1442*, E 1414*), kokosolje, surhetsregulerende middel (E 327*, E 450**, E 339**), stabilisator (E 412*), konsistensmiddel (E 407*), salt, aroma (MELK, vanillin, SMØR), farge (E 160a*, E 160b**), emulgator (E 471*). * Quantum satis, ** Mengdebegrensning
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Hvete) og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 779,00 g/ 424,00 g |
| Fett | 10,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 10,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 72,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 50,00 g |
| Kostfiber | 1,40 g |
| Protein | 8,30 g |
| Salt | 0,60 g |
| Vann | 2,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 21035 |
| EPD-nummer | 5398029 |
| GTIN | 07072130036672 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.07.2019 |
| Oppdatert dato | 27.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 180 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















