KAKEDRYSS
3000 GRM
Varenummer: 21030 | EPD-nummer: 593756 | GTIN: 07038080210302
Varenummer: 21030
EPD-nummer: 593756
GTIN: 07038080210302
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: ODENSE
25 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vegetabilsk fett (palmekjerne), magert kakaopulver (17 %), emulgator (E322 soya, E492), aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 280 kJ/ 545 kcal |
| Fett | 34,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 33,30 g |
| - Enumettede fettsyrer | 1,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 52,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 50,40 g |
| Kostfiber | 5,30 g |
| Protein | 3,70 g |
| Salt | 0,01 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 21030 |
| EPD-nummer | 593756 |
| GTIN | 07038080210302 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07038089210303 |
| Opprettet dato | 10.02.2015 |
| Oppdatert dato | 10.02.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 12 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















