MINILINSER
1000 GRM
Varenummer: 76-689 | EPD-nummer: 2498939 | GTIN: 07394379766890
Varenummer: 76-689
EPD-nummer: 2498939
GTIN: 07394379766890
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: NIC
109 produkter i databasen
Ingredienser
Socker, kakaosmör, vassle- /valle- /mysepulver , kakaopulver, mjölkpulver , emulgeringsmedel ( sojalecitin), yt(overflate) behandlingsmedel (gummi arabikum, carnaubavax, bivax), färgämnen/farvestoffer (E171, E101, E132, E120, E160a)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 900 kJ/ 460 kcal |
| Fett | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,00 g |
| Karbohydrat | 77,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 77,00 g |
| Kostfiber | 1,50 g |
| Protein | 2,50 g |
| Salt | 0,25 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 76-689 |
| EPD-nummer | 2498939 |
| GTIN | 07394379766890 |
| GTIN2 | 07394379066891 |
| GTIN3 | 07394379196895 |
| Opprettet dato | 10.02.2015 |
| Oppdatert dato | 10.02.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















