Odense kransekakemasse hvit, kartong 10 kg
Ferdig kransekakemasse laget av skolede mandler. Massen har en god og rund mandel smak, og en smidig konsistens.
Varenummer: 15010 | EPD-nummer: 624809 | GTIN: 05709521007844
Varenummer: 15010
EPD-nummer: 624809
GTIN: 05709521007844
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, MANDLER (35%), vann, potetflak, glukosesirup, tørket glukosesirup, EGGEHVITEPULVER, konserveringsmiddel (E202)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 753,00 g/ 419,00 g |
| Fett | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,40 g |
| - Enumettede fettsyrer | 13,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 3,70 g |
| Karbohydrat | 54,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 50,00 g |
| Kostfiber | 3,80 g |
| Protein | 8,30 g |
| Salt | 0,03 g |
| Vann | 15,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 15010 |
| EPD-nummer | 624809 |
| GTIN | 05709521007844 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 13.12.2018 |
| Oppdatert dato | 27.11.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 3 grader (C) |
| Temperatur, max. | 15 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 180 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















