Sprøytegele Grønn, spann 1 kg
Grønn sprøytegele/dekorgele klar til bruk til dekor av kaker, garnering i tynn og tykk strek. Geleen er fryse- og tinestabil.
Varenummer: 42624 | EPD-nummer: 4372652 | GTIN: 05605140232943
Varenummer: 42624
EPD-nummer: 4372652
GTIN: 05605140232943
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Glukosesirup, vann, sukker, modifisert maisstivelse (E 1442), konsistensmiddel (E 440, E 406, E 407), surhetsregulerende middel (E 330, E 331), konserveringsmiddel (E 202), farge (E 141, E 160a), aroma (eple)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Valnøtter), Egg, Soya og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 966,00 g/ 231,00 g |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 56,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 52,00 g |
| Kostfiber | 0,10 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| Vann | 43,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Portugal |
| Opphavsland | Portugal |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 42624 |
| EPD-nummer | 4372652 |
| GTIN | 05605140232943 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 11.12.2017 |
| Oppdatert dato | 27.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















