Sunset Glaze, kartong 12 x 1 l
Glansemiddel uten egg til all type bakst.
Varenummer: 44003 | EPD-nummer: 5450200 | GTIN: 05410687117987
Varenummer: 44003
EPD-nummer: 5450200
GTIN: 05410687117987
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, rapsolje, vegetabilsk protein (erter), dekstrose, maltodekstrin, maisstivelse.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Hvete), Melk og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 713,10 g/ 172,40 g |
| Fett | 15,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,20 g |
| - Enumettede fettsyrer | 9,60 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 4,60 g |
| Karbohydrat | 0,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| - Stivelse | 0,40 g |
| Kostfiber | 0,20 g |
| Protein | 6,80 g |
| Salt | 0,18 g |
| Natrium | 0,07 g |
| Vann | 76,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 44003 |
| EPD-nummer | 5450200 |
| GTIN | 05410687117987 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.03.2019 |
| Oppdatert dato | 08.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 3 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















