Tegral Satin Creme Cake nøytral, sekk 15 kg
15,00 kg
Varenummer: 12411 | EPD-nummer: | GTIN: 05410687016969
Varenummer: 12411
EPD-nummer:
GTIN: 05410687016969
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: PURATOS
12 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, HVETEMEL, vegetabilsk olje (raps), modifisert potetstivelse, MYSEPULVER (MELK), hevemiddel (E 450, E 500), emulgator (E 471, E 481), salt, fortykningsmiddel (E 466, E 415, E 412)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Egg og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 660 kJ/ 393 kcal |
| Fett | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,60 g |
| - Enumettede fettsyrer | 2,80 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,50 g |
| Karbohydrat | 79,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 46,40 g |
| - Stivelse | 33,30 g |
| Kostfiber | 1,20 g |
| Protein | 4,30 g |
| Salt | 0,58 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 12411 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 05410687016969 |
| GTIN2 | 07072130059435 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.02.2015 |
| Oppdatert dato | 05.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















