Vaniljekrem ferdig PF, kartong 4 x 2,5 kg
10,00 kg
Varenummer: 15306 | EPD-nummer: 4512042 | GTIN: 07316720145314
Varenummer: 15306
EPD-nummer: 4512042
GTIN: 07316720145314
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: Idun Industri
301 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, sukker, KJERNEMELKPULVER, vegetabilsk fett (kokos), modifisert maisstivelse (E 1442), konserveringsmiddel (E 202), salt, vaniljearoma (aroma, vaniljeekstrakt, naturlig aroma), farge (E 160a, E 101)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 650 kJ/ 160 kcal |
| Fett | 8,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,90 g |
| Karbohydrat | 19,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 14,00 g |
| Protein | 2,50 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 15306 |
| EPD-nummer | 4512042 |
| GTIN | 07316720145314 |
| GTIN2 | 73167220145310 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 11.12.2017 |
| Oppdatert dato | 25.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 3 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 112 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















