Spinat og fetaost Børek singelpakket ca. 240 g
240 GRM (1,00 Co2e/kg)
Singelpakket Børek med Spinat og fetaost
Varenummer: 1635 | EPD-nummer: | GTIN: 07072094016352
Varenummer: 1635
EPD-nummer:
GTIN: 07072094016352
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Kristiania Gourmet
320 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel,feta ost( MELK, palm olje, salt, bakteriekultur), spinat, vann, løk,solsikkeolje, canolaolje, semulegryn, gjær, salt.Penselt med: Egg
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 203 kJ/ 287 kcal |
| Fett | 16,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,60 g |
| - Flerumettede fettsyrer | 6,80 g |
| Karbohydrat | 27,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,50 g |
| Protein | 6,00 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Tørket brød, kavringer eller krutonger |
| Varenummer | 1635 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07072094016352 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 29.03.2017 |
| Oppdatert dato | 12.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 3 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 2 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 2 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















