Axa Granola Hasselnøtt og Cashew 475g
100 Per
Varenummer: 104088 | EPD-nummer: 6335012 | GTIN: 07310130013263
Varenummer: 104088
EPD-nummer: 6335012
GTIN: 07310130013263
INFORMASJONSEIER: Lantmännen Cerealia AS
PRODUSENT: Lantmännen Cerealia AS
VAREMERKE: AXA
27 produkter i databasen
Ingredienser
Havregryn, sikorirotfiber, rugflak, vegetabilsk olje (raps, shea), byggflak , hasselnøtter 6%, tørkede eplebiter, gresskarkjerner, daddelpulver 2.6%, cashewnøtter 1%, salt, aromaer.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Cashewnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
|
Nøtter
Cashewnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel, Hasselnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 742 kJ/ 437 kcal |
| Fett | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,40 g |
| Karbohydrat | 47,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 8,30 g |
| Kostfiber | 17,00 g |
| Protein | 9,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Konsumklare eller varme frokostblandinger |
| Varenummer | 104088 |
| EPD-nummer | 6335012 |
| GTIN | 07310130013263 |
| GTIN2 | 17310130013260 |
| GTIN3 | 87310130013269 |
| Opprettet dato | 04.09.2024 |
| Oppdatert dato | 04.09.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















