Linfrø knuste 260g
100 Per
GoGreen knuste Linfrø er god å blande i grøt og brød, som da blir ekstra saftige takket være fiberenes spesielle vannholdige egenskap. Ønsker du linfrø på yoghurt eller musli så bruk heller hele linfrø.
Varenummer: 102605 | EPD-nummer: 4153755 | GTIN: 07310130004711
Varenummer: 102605
EPD-nummer: 4153755
GTIN: 07310130004711
INFORMASJONSEIER: Lantmännen Cerealia AS
PRODUSENT: Lantmännen Cerealia AS
VAREMERKE: GoGreen
19 produkter i databasen
Ingredienser
Linfrø knuste
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 100 kJ/ 510 kcal |
| Fett | 42,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,70 g |
| - Enumettede fettsyrer | 7,50 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 29,00 g |
| Karbohydrat | 1,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,60 g |
| Kostfiber | 27,00 g |
| Protein | 18,00 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Tørrede bønner |
| Varenummer | 102605 |
| EPD-nummer | 4153755 |
| GTIN | 07310130004711 |
| GTIN2 | 017310130004718 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 31.03.2020 |
| Oppdatert dato | 24.05.2022 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Frukt/grønnsaker/nøtter/frø – bearbeidet |
| Klasse | Nøtter/frø – bearbeidet |
| Brick kode | Nøtter/frø – bearbeidet (tørrvare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















