Røde linser 400g
100 Per
GoGreen Røde linser er herlig å ha i kjøttdeigen, kjøttkaker eller salater. De trenger ikke å bløtlegges og har en kort koketid.
Varenummer: 100724 | EPD-nummer: 1098920 | GTIN: 07312787710182
Varenummer: 100724
EPD-nummer: 1098920
GTIN: 07312787710182
INFORMASJONSEIER: Lantmännen Cerealia AS
PRODUSENT: Lantmännen Cerealia AS
VAREMERKE: GoGreen
19 produkter i databasen
Ingredienser
Tørkete, delte røde linser u/skall
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 350 kJ/ 330 kcal |
| Fett | 1,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 49,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,50 g |
| Kostfiber | 12,00 g |
| Protein | 24,00 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Finland |
| Opphavsland | Finland |
| Varegruppe | Tørrede bønner |
| Varenummer | 100724 |
| EPD-nummer | 1098920 |
| GTIN | 07312787710182 |
| GTIN2 | 017312787710189 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 31.03.2020 |
| Oppdatert dato | 24.05.2022 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Kornblandinger/korn/linse produkter |
| Klasse | Foredlede kornblandingsprodukter |
| Brick kode | Kornblandingsprodukter – ikke spiseklar (tørrvare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Kokes | 1. Skyll linsene 2. Kok opp vann og en klype salt. Kok under lokk på svak varme, ca 10 minutter. |

















