Berlinerbolle med vanilje 63g
3780 GRM
Tin og server
Varenummer: 59582 | EPD-nummer: 2716975 | GTIN: 07315060595827
Varenummer: 59582
EPD-nummer: 2716975
GTIN: 07315060595827
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Lantmännen Unibake 1
0 produkter i databasen
Ingredienser
Bolle: HVETEMEL, vann, vegetabilsk fett (palme), sukker, margarin (vegetabilsk fett (palme, raps), vann, emulgator (E471), salt, aroma, surhetsregulerende middel (E330), vitamin A og D), gjær, sirup, EGGPULVER, SKUMMETMELKPULVER, HVETEGLUTEN, salt, EGGEPLOMMEPULVER, potetfiber, melbehandlingsmiddel (E300), enzymer (HVETE). Vaniljefyll 28%: vann, sukker, vegetabilsk fett (kokos), KJERNEMELKPULVER, modifisert stivelse (E1442), konserveringsmiddel (E202), salt, aroma, farge (E160a, E101). Kan inneholde spor av mandel og hasselnøtt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 187 kJ/ 285 kcal |
| Fett | 12,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,40 g |
| Karbohydrat | 36,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 12,00 g |
| Kostfiber | 1,30 g |
| Protein | 6,00 g |
| Salt | 0,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Frosne kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 59582 |
| EPD-nummer | 2716975 |
| GTIN | 07315060595827 |
| GTIN2 | 07020712010183 |
| GTIN3 | 07020712010183 |
| Opprettet dato | 13.11.2014 |
| Oppdatert dato | 09.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Bakeprodukter – søte |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















