Boboli focaccia caprese 105g
105g x 56 stk
Middelhavsinspirert mini pizza med focacciabunn toppet med mozzarella, gouda ost og basilikummarinade.
Varenummer: 230778 | EPD-nummer: 6910160 | GTIN: 08715947136720
Varenummer: 230778
EPD-nummer: 6910160
GTIN: 08715947136720
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Boboli
3 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Bygg, Rug, Havre)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 090 kJ/ 260 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,40 g |
| Karbohydrat | 32,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,00 g |
| Kostfiber | 2,00 g |
| Protein | 8,70 g |
| Salt | 0,85 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Frosne kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 230778 |
| EPD-nummer | 6910160 |
| GTIN | 08715947136720 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 17.04.2026 |
| Oppdatert dato | 17.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Smakstilsatt bakeprodukter (savoury) |
| Brick kode | Paier/bakverk/pizza/quiche – smakstilsatt (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 365 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 3 dager |
Tilberedning
| Stekes | Stekes ved 180°C i 6-8 minutter fra fryst tilstand eller i Merrychef på eget program. |

















