Frøhorn 120g
120 gram x 54 stk
Horn med ekte smaksopplevelse bakt med ostemasse og havreflak som gir ekstra saftighet og perfekt balanse mellom mykhet og crunch. Toppet med blanding av sesam-, lin-, solsikke- og blå valmuefrø. La deg friste av denne unike kombinasjonen som garantert vil tilfredsstille smaksløkene til gjestene. Perfekt til frokost, lunsj eller som en deilig snack når som helst på dagen! Utmerket til påsmurt.
Varenummer: 228827 | EPD-nummer: 6722912 | GTIN: 07020712024388
Varenummer: 228827
EPD-nummer: 6722912
GTIN: 07020712024388
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Lantmännen Unibake
168 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pekannøtter, Mandel, Hasselnøtter), Sennep, Selleri, Soya og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 365 kJ/ 324 kcal |
| Fett | 7,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 51,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,80 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 1,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Polen |
| Opphavsland | Polen |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 228827 |
| EPD-nummer | 6722912 |
| GTIN | 07020712024388 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 11.08.2025 |
| Oppdatert dato | 11.08.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Brød |
| Brick kode | Brød (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -50 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Stekes | Stekes fra tint tilstand ved 230 grader i 3-5 minutter. |

















