Gourmet grov hamburgerbrød
378g x 10 poser
Sesam grove hamburgerbrød er grovt uten å kompromisse på smak. Det er saftig, toppet med sorte og hvite sesamfrø samt rik på fiber. Perfekt til biff-, kylling-, fisk- og veganske burgere når du vil ha et grovt alternativ. Nøkkelhullsmerket. 59% grovt med 3 kaker på Brødskala'n. Sesam grove hamburgerbrød inngår i gourmet-serien fra Hatting. Her finner du de beste pølse- og burgerbrødene. Diameter: 11 cm
Varenummer: 201850 | EPD-nummer: 6346407 | GTIN: 07020712023725
Varenummer: 201850
EPD-nummer: 6346407
GTIN: 07020712023725
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Hatting
55 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, fullkornshvetemel (29%), vann, sukker, rapsolje, hvetekli (2%), hvetegluten, gjær, sesamfrø (1%), fermentert hvetemel, salt, melbehandlingsmiddel (E300), konserveringsmiddel (E282, E200), emulgator (vegetabilsk (E471))
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 175 kJ/ 281 kcal |
| Fett | 6,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 42,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,30 g |
| Kostfiber | 6,30 g |
| Protein | 9,90 g |
| Salt | 0,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Brød og bakeriprodukter |
| Varenummer | 201850 |
| EPD-nummer | 6346407 |
| GTIN | 07020712023725 |
| GTIN2 | 7020712023732 |
| GTIN3 | 7020712023749 |
| Opprettet dato | 18.12.2024 |
| Oppdatert dato | 18.12.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Brød-/bakeprodukter – flerpakk |
| Brick kode | Brød-/bakeprodukter – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -25 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 14 dager |
Tilberedning
| Spiseklar | spiseklar |

















