Hamburgerbrød Brioche style 60g
60g x 80 stk
Ekstra høyt brød som bidrar til en flott presentasjon av hamburgeren. Diameter 10 cm, passer perfekt til tykkere burgere med mindre diameter. Ferdig stekt og skåret. Det anbefales å toaste/karamellisere brødet.
Varenummer: 201412 | EPD-nummer: 6055974 | GTIN: 04771033022814
Varenummer: 201412
EPD-nummer: 6055974
GTIN: 04771033022814
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Hatting
55 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel), Egg, Peanøtter, Soya, Melk og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 296 kJ/ 306 kcal |
| Fett | 3,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 58,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 7,30 g |
| Kostfiber | 2,40 g |
| Protein | 9,70 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Litauen |
| Opphavsland | Litauen |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 201412 |
| EPD-nummer | 6055974 |
| GTIN | 04771033022814 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.08.2022 |
| Oppdatert dato | 30.08.2022 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Brød |
| Brick kode | Brød (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -24 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 2 dager |
Tilberedning
| Spiseklar | Det anbefales å toaste/karamellisere brødet. |

















