Steinovnsbakt brød 520g
520g x 14 stk
Steinovnsbakt brød bakt i Norge med flytende surdeig og naturlige råvarer. Den firkantede formen gir jevne skiver gjennom hele brødet. Brødet er toppet med meldryss og snittet for hånd som gjør at det får et rustikt utseende. Grovhetsprosent: 0.
Varenummer: 201147 | EPD-nummer: 6356901 | GTIN: 07020712020762
Varenummer: 201147
EPD-nummer: 6356901
GTIN: 07020712020762
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Lantmännen Unibake
168 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, surdeig av HVETE (HVETEMEL, vann) DURUMHVETEMEL, salt, melbehandlingsmiddel (E300), maltet BYGG, gjær. Dekor: HVETEMEL.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel), Sesamfrø, Melk og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 977 kJ/ 234 kcal |
| Fett | 1,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 45,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,20 g |
| Kostfiber | 3,40 g |
| Protein | 8,20 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 201147 |
| EPD-nummer | 6356901 |
| GTIN | 07020712020762 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 18.01.2024 |
| Oppdatert dato | 29.11.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Brød |
| Brick kode | Brød (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 3 dager |
Tilberedning
| Stekes | I forvarmet oven: Fra kjøl: 10-12 minutter ved 180°C- 190°C. Romtemperert: 4-6 minutter ved 230°C. |

















