Surdeigstykker
402g
Tredjegenerasjonsbakeren Gunnar Ragnarsson mener de to viktigste ingrediensene i godt bakverk er tid og kjærlighet. Hver dag bruker han sin erfaring og kunnskap i bakeriet, kombinert med et ønske om å prøve nye ting. Hatting Håndværk er en serie bakverk basert på lidenskap og stolthet. Det smaker du. Kombinasjonen av surdeig, lengre hviletid på deigen og steinovn øker aromaen og bringer smakene sterkere frem, samtidig som du får de store porene og den sprø skorpen. Selges i pakning: 6 stk à 67 gram.
Varenummer: 200823 | EPD-nummer: 5356969 | GTIN: 05701014069193
Varenummer: 200823
EPD-nummer: 5356969
GTIN: 05701014069193
PRODUSENT: Lantmännen Unibake Norge
VAREMERKE: Hatting
55 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, tørket surdeig 3,5% (RUGMEL, maltsirup (BYGG), surdeigskultur), rapsolje, salt tilsatt jod, sukker, fortykningsmiddel (E412), gjær, druesukker, emulgator (vegetabilsk E472e), maltet HVETEMEL, melbehandlingsmiddel (E300), enzymer (HVETE). Kan inneholde spor av sesamfrø.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 093 kJ/ 258 kcal |
| Fett | 2,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 49,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Kostfiber | 4,40 g |
| Protein | 8,00 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 200823 |
| EPD-nummer | 5356969 |
| GTIN | 05701014069193 |
| GTIN2 | 5701014069209 |
| GTIN3 | 5701014069216 |
| Opprettet dato | 15.12.2022 |
| Oppdatert dato | 14.02.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 2 dager |

















