Muffin Vanilla Cream 120g
2160g
En klassisk vaniljemuffin med fylt kjerne, laget med ekte råvarer og en rund, mild smak som treffer bredt. Et trygt og populært valg som passer like godt i kaffedisken som til servering i storhusholdning.
Varenummer: 10145 | EPD-nummer: 6849939 | GTIN: 08717568580272
Varenummer: 10145
EPD-nummer: 6849939
GTIN: 08717568580272
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: All Bakers
4 produkter i databasen
Ingredienser
hvetemel, sukker, rapsolje, frittgående egg, 8,1 % vaniljefyll (sukker, vann, vegetabilsk olje (palme), inulin, maltodekstrin, modifisert stivelse (E1442 (mais)), surhetsregulerende middel (E333, E575), vanilje, fargestoff (E160a), emulgator (E433), geleringsmiddel (E418, E401), konserveringsmiddel (E202), aroma), Speculoos-smuler (hvetemel, sukker, smør (melk (inkludert laktose)), kanel, nellik, ingefær, muskatnøtt, chilipepper, koriander (tørket), muskatblomme, kardemomme, karamell, salt, enzym, melbehandlingsmiddel (E300), antiklumpemiddel (E535), invertsukkersirup), modifisert stivelse (voksmais), hevemiddel (E450, E500, E503), emulgator (E471 (palme), E481 (palme)), mysepulver (melk (inkludert laktose)), vann, salt, melbehandlingsmiddel (E300), fortykningsmiddel (E415), vaniljearoma, enzym.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 783 kJ/ 428 kcal |
| Fett | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,20 g |
| Karbohydrat | 50,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 29,00 g |
| Protein | 5,00 g |
| Salt | 0,81 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Frosne kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 10145 |
| EPD-nummer | 6849939 |
| GTIN | 08717568580272 |
| GTIN2 | 7031362010454 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 20.01.2026 |
| Oppdatert dato | 10.02.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Bakeprodukter – søte |
| Brick kode | Kaker – søte (frysevare) |
| Brick attribut type | Brick attribut verdi |
| Type kake | Amerikansk muffin |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 120 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 2 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 2 dager |

















