Pytt i panne 3kg
Den perfekte lunsj! Vi har brukt karbonader og røkte kjøttpølser i vår. Server gjerne med speilegg og godt brød. Digg pytt i panne laget på potetterninger, røkte kjøttpølser, løk og krydderblanding. Serveres gjerne med speilegg, rødbet, sylteagurk og godt brød.
Varenummer: 4382651 | EPD-nummer: 6373260 | GTIN: 02375387200007
Varenummer: 4382651
EPD-nummer: 6373260
GTIN: 02375387200007
PRODUSENT: Matbørsen AS
VAREMERKE: Matbørsen
111 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 616 kJ/ 147 kcal |
| Fett | 8,18 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,47 g |
| Karbohydrat | 12,62 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,69 g |
| Kostfiber | 1,46 g |
| Protein | 5,08 g |
| Salt | 1,07 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 4382651 |
| EPD-nummer | 6373260 |
| GTIN | 02375387200007 |
| GTIN2 | 97055330016265 |
| GTIN3 | 97055330016272 |
| Opprettet dato | 08.03.2024 |
| Oppdatert dato | 08.03.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 26 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 14 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Varmebehandles | Må gjennomvarmes før bruk. Fordel ønsket mengde på flatt gastrobrett. Varmes i forvarmet konveksjonsovn, 150 grader og 20 % damp i ca. 25 min. |

















