HANCOCK CUPCAKE - OREO
100 g/ 40 g
Varenummer: 500106/500130 MINI | EPD-nummer: | GTIN: 07051455001060
Varenummer: 500106/500130 MINI
EPD-nummer:
GTIN: 07051455001060
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Nærbakst
334 produkter i databasen
Ingredienser
Cupcake: muffins mix(sukker, HVETEstivelse, fettredusert kakaopulver, vegetabilsk fett (kokos), mysepulver(MELK), modifisert stivelse, hevemiddel (e450, e500), tørket glukosesirup, salt, fortykningsmiddel (e415), risstivelse, MELKeprotein, emulgator (e475, e471)), EGG, rapsolje, vann. Frosting: melis (98 %sukker, potetstivelse), røremargarin(rapsolje, vegetabilsk fett (fullherdet raps og kokos), vann, kokosolje, salt, emulgator (e471), surhetsregulerende middel (e330), aroma, farge (160a)), lettMELK, vaniljesukker(Sukker (88%), potetstivelse, bourbon vanilje (2,8%), aroma, antiklumpemiddel (e552)), farge (farge(E171), fuktighetsbevarende middel (E422), vann), kjeks (HVETEmel, sukker, vegetabilsk olje (palme), fettfattig kakaopulver 4,6 %, HVETEstivelse, glukose-fruktosesirup, hevemiddel (e501, e503, e500), salt, emulgator e322 (SOYA og solsikke), aroma (vanillin), lettMELK. Dekor: kjeks (HVETEmel, sukker, vegetabilsk olje (palme), fettfattig kakaopulver 4,6 %, HVETEstivelse, glukose-fruktosesirup, hevemiddel (e501, e503, e500), salt, emulgator e322 (SOYA og solsikke), aroma (vanillin)). Kan inneholde spor av: sesam, nøtter(mandel, hassel, valnøtt).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Mandel, Hasselnøtter) og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 684 kJ/ 403 kcal |
| Fett | 18,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,10 g |
| Karbohydrat | 55,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 44,40 g |
| Kostfiber | 1,30 g |
| Protein | 2,90 g |
| Salt | 0,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Brød, kjeks og småkaker |
| Varenummer | 500106/500130 MINI |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07051455001060 |
| GTIN2 | 07051455001305 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 20.02.2020 |
| Oppdatert dato | 12.10.2020 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















