LINSER
60 GRM
Sprø linse laget på mørdeig fylt med deilig myk vaniljekrem.
Varenummer: 4355 | EPD-nummer: | GTIN: 07051450043553
Varenummer: 4355
EPD-nummer:
GTIN: 07051450043553
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Nærbakst
334 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, SMØR(MELK), melis, EGG. . Vaniljekrem: HELMELK, sukker, modifisert maisstivelse, MELKEPULVER, MYSEPULVER, stabilisator(E440, E401, E450), MELKEPROTEIN, gelatin, aroma, farge (E160a). Kan inneholde spor av soya, nøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Mandel, Hasselnøtter), Soya og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 076 kJ/ 496 kcal |
| Fett | 23,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 14,40 g |
| Karbohydrat | 62,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 26,80 g |
| Kostfiber | 1,50 g |
| Protein | 7,30 g |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferske kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 4355 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07051450043553 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 17.06.2015 |
| Oppdatert dato | 17.01.2018 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 1 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















