NAPOLEONSKAKE
120 GRM
Sprø bunn, og deilig napoleonskrem. En ekte klassiker!
Varenummer: 4800 | EPD-nummer: 1992940 | GTIN: 07051450048008
Varenummer: 4800
EPD-nummer: 1992940
GTIN: 07051450048008
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Nærbakst
334 produkter i databasen
Ingredienser
Krem (FLØTE, vann, sukker, modifisert potetstivelse (E1414), MELKpulver, mysepulver (MELK), vegetabilsk fett (kokos, palmekjerneolje), fortykningsmiddel (E404, E450, E339), skummet MELKpulver, aroma og naturlig vaniljearoma (inneholder MELK), salt,
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel, Hasselnøtter) og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 296 kJ/ 310 kcal |
| Fett | 19,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 9,50 g |
| Karbohydrat | 27,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 15,50 g |
| Kostfiber | 0,70 g |
| Protein | 5,30 g |
| Salt | 0,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferske kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 4800 |
| EPD-nummer | 1992940 |
| GTIN | 07051450048008 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 17.06.2015 |
| Oppdatert dato | 27.02.2018 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 3 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 1 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















