Praana Jasminris
5 kg (0,01 Co2e/kg)
Jasminris fra Kambodsja
Varenummer: 110280 | EPD-nummer: 6785109 | GTIN: 17059330076742
Varenummer: 110280
EPD-nummer: 6785109
GTIN: 17059330076742
PRODUSENT: Noramix
VAREMERKE: Praana
3 produkter i databasen
Ingredienser
Jasminris
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 496 kJ/ 358 kcal |
| Fett | 1,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 78,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,10 g |
| Protein | 7,30 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Kambodsja |
| Opphavsland | Kambodsja |
| Varegruppe | Lagringsstabile ferdigpoteter, -ris, -pasta eller -fyll |
| Varenummer | 110280 |
| EPD-nummer | 6785109 |
| GTIN | 17059330076742 |
| GTIN2 | 7059330076622 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 28.01.2026 |
| Oppdatert dato | 28.01.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Kornblandinger/korn/linse produkter |
| Klasse | Korn/mel |
| Brick kode | Korn/kornblanding – ikke spiseklar (tørrvare) |
| Brick attribut type | Brick attribut verdi |
| Kornstørrelse | Lang-middels |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 24 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 100 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















