KFS Pastasalat Ost & Skinke
Nyt en håndlaget pastasalat med ost og skinke
Varenummer: 580394 | EPD-nummer: 6671465 | GTIN: 07031031251324
Varenummer: 580394
EPD-nummer: 6671465
GTIN: 07031031251324
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: Klar ferdig spis!
46 produkter i databasen
Ingredienser
PASTA 51 % (kokt pasta (DURUMHVETE), rapsolje, havsalt), SKINKE 14 % (svinekjøtt, potetstivelse, storfekollagen, surhetsregulerende middel (kaliumlaktat), dekstrose (mais), stabilisatorer (difosfater, trifosfater), antioksidant (natriumaskorbat), salt, konserveringsmiddel (natriumnitritt), svineprotein),THOUSAND ISLAND-DRESSING 13 % (rapsolje, eddik, vann, sukker, tomatkonsentrat, syltet agurk (agurk, eddik, salt), salt, SENNEPSPULVER, EGGEPLOMMEPULVER (EGGEPLOMME, salt, maltodekstrin), stabilisatorer (xantangummi, propylenglykolalginat), krydder (løk, ingefærpulver, hvit pepper, allehånde, nellik, pepperekstrakt), konserveringsmiddel (kaliumsorbat)), GULROT 12 %, OST 7 % (pasteurisert MELK, salt, vegetarisk løpe, konserveringsmiddel (natriumnitrat), surhetsregulerende middel (kalsiumklorid), MELKesyrekultur), PURRE 3 %.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 802 kJ/ 192 kcal |
| Fett | 12,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Protein | 6,00 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 580394 |
| EPD-nummer | 6671465 |
| GTIN | 07031031251324 |
| GTIN2 | 07031031251324 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.03.2026 |
| Oppdatert dato | 05.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















