KFS Burrito Kylling Kebab
Nyt en håndlaget burrito med smakfulle, friske og ferske ingredienser.
Varenummer: 576435 | EPD-nummer: 6489819 | GTIN: 07031031266083
Varenummer: 576435
EPD-nummer: 6489819
GTIN: 07031031266083
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: Klar ferdig spis!
46 produkter i databasen
Ingredienser
LIBABRØD 34 % (HVETEMEL, vann, sukker, gjær, salt, BYGGMALT), DRESSING 26 % (rapsolje, KEFIR (MELK), mais, vann, løk, LETTRØMME, hvitbeter, EGGEPLOMME, krydderpasta (rapsolje, krydder (koriander, paprika, chili, gurkemeie, kummin, bukkerhornskløver, ingefær, fennikel, kanel), salt, tomatpure, maismel, SENNEPSPULVER, surhetsregulerende midler (eddiksyre, sitronsyre, MELKesyre), sukker, tamarind, hvitløkspulver), sukker, eddik, salt, SENNEPSFRØ, stabilisatorer (guarkjernemel, xantangummi, modifisert potetstivelse), sort pepper, konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), surhetsregulerende midler (MELKesyre, natriumdiacetat, eplesyre, sitronsyre), krydderekstrakt (pepper, chili), naturlig aroma, fargestoff (karotener)), MARINERT KYLLING 20% (kyllingkjøtt 19 %, vann, surhetsregulerende midler (kaliumlaktat, kaliumacetat, natriumsitrater), krydder, salt, druesukker, stabilisatorer (di-/ trifosfater), antioksidanter (askorbinsyre, natriumaskorbat), GRØNNSAKER 20 % (hodekål, gulrot).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 905 kJ/ 219 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,20 g |
| Karbohydrat | 22,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,80 g |
| Protein | 7,60 g |
| Salt | 0,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 576435 |
| EPD-nummer | 6489819 |
| GTIN | 07031031266083 |
| GTIN2 | 07031031266083 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.03.2026 |
| Oppdatert dato | 05.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















