KFS Ciabatta Kylling
Nyt en håndlaget ciabatta med smakfulle, friske og ferske ingredienser.
Varenummer: 571011 | EPD-nummer: 6489835 | GTIN: 07031031230169
Varenummer: 571011
EPD-nummer: 6489835
GTIN: 07031031230169
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: Klar ferdig spis!
46 produkter i databasen
Ingredienser
CIABATTA 50 % (HVETEMEL, vann, surdeig av HVETE, (HVETEMEL, vann), RUGMEL, fermentert HVETEMEL, rapsolje, salt, melbehandlingsmiddel (askorbinsyre), gjær, enzym (amylase), glukose), MARINERT HALALKYLLING 22 % (lårkjøtt fra kylling 21%, vann, salt, surhetsregulerende middel (natriumacetat), stabilisatorer (di-/ trifosfater), dekstrose, antioksidant (natriumaskorbat), aroma, surhetsregulerende midler (kaliumacetat, kaliumlaktat), salt, maltodextrin, løk, paprika, gurkemeie, koriander, krydder, krydderekstrakt (paprika), tapiokastivelse), AIOLI 17 % (rapsolje, vann, hvitløk, EGGEPLOMME, sukker, eddik, salt, SENNEPSFRØ, stabilisatorer (guarkjernemel, xantangummi), surhetsregulerende midler (eplesyre, sitronsyre), konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), naturlig aroma, cayennepepper), PESTO 7 % (baslilkumpasta (basilikum, solsikkeolje salt, surhetsregulerende middel (MELKesyre)), solsikkeolje, ost (MELK, salt, mikrobiell løpe), potetflak, sukker, vegetabilsk fiber, hvitløk, naturlig aroma, surhetsregulerende middel (MELKesyre)), CRISPI SALAT 4%.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Rug, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Rug, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel), Sesamfrø, Selleri og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 120 kJ/ 273 kcal |
| Fett | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,70 g |
| Karbohydrat | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,20 g |
| Protein | 7,50 g |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 571011 |
| EPD-nummer | 6489835 |
| GTIN | 07031031230169 |
| GTIN2 | 07031031230169 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 02.03.2026 |
| Oppdatert dato | 05.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















