KFS Horn Salami & Ost
Nyt et håndlaget horn med salami og ost
Varenummer: 570716 | EPD-nummer: 6671515 | GTIN: 07031031263020
Varenummer: 570716
EPD-nummer: 6671515
GTIN: 07031031263020
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: Klar ferdig spis!
46 produkter i databasen
Ingredienser
FRØHORN 68 % (HVETEMEL, sukker, salt, margarin (rapsolje, fullherdet kokos- og rapsolje, kokosolje, emulgator (mono- og diglyserider av fettsyrer), fargestoff (karotener), aroma), gjær, bakehjelpemiddel (HVETEMEL, emulgator (mono- og diglyserider av fettsyrer), enzym (amylase, xylanase, hemicellulase)), melbehandlingsmiddel (askorbinsyre), emulgator (mono- og diacetyl vinsyreestere av mono- og diglyserider av fettsyrer), enzymer, rapsolje, topping: valmuefrø), MARGARIN 14 % (rapsolje, fullherdet kokos- og rapsolje, skummet MELK, kokosolje, salt, emulgatorer (SOYALECITIN, monoglyserider av fettsyrer), konserveringsmiddel (kaliumsorbat), surhetsregulerende middel (MELKesyre), vitamin A, vitamin D, fargestoff (karotener), naturlig aroma), OST 10 % (pasteurisert MELK, salt, vegetarisk løpe, konserveringsmiddel (natriumnitrat), MELKesyrekultur), SALAMI 8 % (svinekjøtt, svinespekk, salt, krydder (koriander, muskatnøtt, pepper, ingefær, hvitløk), startkultur, konserveringsmiddel (natriumnitritt), fargestoff (karminer)).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 359 kJ/ 325 kcal |
| Fett | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,00 g |
| Karbohydrat | 32,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 570716 |
| EPD-nummer | 6671515 |
| GTIN | 07031031263020 |
| GTIN2 | 07031031263020 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.03.2026 |
| Oppdatert dato | 05.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















