KFS Pastasalat Brokkoli/Bacon
Pastasalat med brokkoli og savoymix, crème fraîche og bacon
Varenummer: 580393 | EPD-nummer: 6671481 | GTIN: 07031031251102
Varenummer: 580393
EPD-nummer: 6671481
GTIN: 07031031251102
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: Klar ferdig spis!
46 produkter i databasen
Ingredienser
PASTA 59 % (kokt pasta (DURUMHVETE), rapsolje, havsalt), BROKKOLI OG SAVOYMIX 21 % (savoykål, brokkoli, purre), CRÈME FRAÎCHE-DRESSING 13 % (rapsolje, CRÈME FRAÎCHE, KJERNEMELK, eddik, sukker, modifisert maisstivelse, salt, løkpulver, stabilisatorer (xantangummi, polyoksyetylensorbitanmonostearat), EGGEPLOMMEPULVER (EGGEPLOMME, maltodekstrin), tørket purreløk, surhetsregulerende middel (melkesyre), konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), sitronsaft fra konsentrat, hvitløkpulver, pepperekstrakt, naturlig SMØRAROMA), BACON 7 % (svinekjøtt, surhetsregulerende middel (kaliumlaktat), salt, aroma, krydderekstrakter, konserveringsmidler (natriumnitritt, kaliumacetat), antioksidant (natriumaskorbat)).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 712 kJ/ 170 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,00 g |
| Protein | 5,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 580393 |
| EPD-nummer | 6671481 |
| GTIN | 07031031251102 |
| GTIN2 | 07031031251102 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2026 |
| Oppdatert dato | 05.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















